Čáslavská kontaktní kampaň s peticí

27. srpna 2022
Čáslavská kontaktní kampaň s peticí

Tak jako řadu dalších sobot jsme se vypravili na náměstí s peticí proti tzv. Chat Control. Více se můžete dočíst přímo v našich novinách nebo na našich webových stránkách - https://piraticaslav.cz/aktuality/podporujeme-svobodu-komunikacnich-technologii/

Bylo super si popovídat s lidmi o situaci ve městě a o tom, co je ve městě nejvíce trápí.

Pokud se nás chcete na něco zeptat, probrat s námi nějaké téma nebo náš postoj, pak nás můžete vidět o dalších sobotách až do voleb na rohu u Bílého koně. U stánku vás bude čekat nějaké to překvapení.

My máme odvahu mluvit s lidmi, naslouchat jim a hledat řešení.

Martin Kolář,
kandidát na starostu

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Aspoň o tom lidem řekněte, vážení

Aspoň o tom lidem řekněte, vážení

Jak je to s uzavřeným jednáním zastupitelů? Zákon nic takového nezakazuje. Dokonce jednací řád našeho Městského zastupitelstva Čáslav se takovým „zavřeným dveřím“ věnuje v samostatném článku 19. Neříká se zde ale nic o tom, co se zveřejní nebo nezveřejní z toho, co bylo a jak bylo za zavřenými dveřmi dohodnuto. A v tom vidíme problém. Čáslav by mohla alespoň zveřejňovat, že se něco takového chystá, pro začátek.

Víte, kolik daly strany za volby?

Víte, kolik daly strany za volby?

Pirátská strana má plně veřejné celé účetnictví. Je on-line. Můžete si zkontrolovat, kolik stála ta která kampaň, třeba ta komunální v Čáslavi, jaký měli čáslavští Piráti rozpočet. Jestli jsme ho vyčerpali, a komu jsme konkrétně kolik platili. A kde jsme na to peníze vzali.