Dárky po Labi

10. prosince 2022
Dárky po Labi

Piráti Čáslav se přidali ke sbírce pomoci pro děti, znevýhodněné rodiny a opuštěná zvířata. Jasně, nedokážeme zastavit všechno zlo světa. Ale můžeme alespoň svou měrou k tomuhle úsilí přispět.
Přidat se můžete zde na odkazu, ještě je trošku času. Udělejte to, pomáhejte zvládnout těžké situace. Společně můžeme udělat svět o trochu lepším místem k žití.

https://www.facebook.com/.../a.37789145.../5872675499419710/

Sdílení je aktem lásky

Další podobné články

Aspoň o tom lidem řekněte, vážení

Aspoň o tom lidem řekněte, vážení

Jak je to s uzavřeným jednáním zastupitelů? Zákon nic takového nezakazuje. Dokonce jednací řád našeho Městského zastupitelstva Čáslav se takovým „zavřeným dveřím“ věnuje v samostatném článku 19. Neříká se zde ale nic o tom, co se zveřejní nebo nezveřejní z toho, co bylo a jak bylo za zavřenými dveřmi dohodnuto. A v tom vidíme problém. Čáslav by mohla alespoň zveřejňovat, že se něco takového chystá, pro začátek.

Víte, kolik daly strany za volby?

Víte, kolik daly strany za volby?

Pirátská strana má plně veřejné celé účetnictví. Je on-line. Můžete si zkontrolovat, kolik stála ta která kampaň, třeba ta komunální v Čáslavi, jaký měli čáslavští Piráti rozpočet. Jestli jsme ho vyčerpali, a komu jsme konkrétně kolik platili. A kde jsme na to peníze vzali.